O NÁS - Matta

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ZAVOLAJTE NÁM: +421 918 186 291 od: 8.00 - 16.00 hod.
Vývoj firmy
MATTA s.r.o. bola založená spoločenskou zmluvou v roku 2001 Na základe dlhoročných skúseností vykonáva kvalitné služby v oblasti požiarnej ochrany, DDD (deratizácie, dezinsekcie, dezinfekcie) a bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

Súčasťou firmy MATTA s.r.o. je aj agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti (ADOS). Kvalifikované zdravotné  sestry  príslušnej špecializácie s dlhodobou praxou na lôžkových oddeleniach nemocníc  vykonávajú odborné zdravotnícke výkony v domácom prostredí.
Naprieč celou podnikovou kultúrou sa tiahne príjemná rodinná atmosféra. Túto náladu si zamestnanci udržia aj pri komunikácií so zákazníkom, a tak svoje profesionálne vedomosti a skúsenosti spájajú s ľudskosťou a individuálnym prístupom.

Sloganom spoločnosti je SPOĽAHLIVOSŤ – KVALITA – SPOKOJNOSŤ.  

Vývoj:
Spoločnosť vznikla v roku 2001.  Začínala ako agentúra domácej ošetrovateľskej spoločnosti. V roku 2008 sa uskutočnilo rozšírenie činnosti o  technik požiarnej ochrany a v roku 2009 bola doplnená o činnosť bezpečnostný technik. V tom istom roku spoločnosť  rozšírila svoje portfólio služieb o deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia (DDD).  


KONTAKT:
MATTA s.r.o
Poša č.169, 094 21 Poša
Prevádzka:
Poša č.500,Slovensko
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky